دایره‌ی وسیع خدمات مگنت

360 Services

مشاوره و راهبری

مشاوران مگنت بـا شناختی کامل از کسب‌وکار شما و بینشی عمیق از نیازهای بازار هدف، راهکارهای هوشمندانه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهند. همچنین با اشراف به دنیای دیجیتال، راهبردهای دقیقی را طراحی می‌کنند تـــا محصولات و خدمات برند خود را با بیش‌ترین اثربخشی به مخاطب خود نمایش دهید و جریان درآمدی ایجاد کنید.

استراتژی و برنامه ریزی

تدوین استراتژی آغازگر برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های تبلیغاتی است. ما در مگنت کار را با ترسیم نقشه‌ی راهبردی شما شروع می‌کنیم و با جهت‌یابی و تعیین مسیر ادامه می‌دهیم. مـتخصصان مـا کمک می‌کنند تـا بـدانید در چـه رسـانـه‌ای، بـه چـه شکلی و بـا چـه بودجه‌ای حضور داشته باشید. در پایان راه نیز با گزارش‌گیری و تحلیل عملکرد، موفقیت شما تخمین زده می‌شود.

خلاقیت و ایده‌پردازی

مـوتـور تفکر مـگنت گـروهی مـتنوع از ایده‌پـردازان و طراحان خوشفکر است که روی اصـول بـرندینگ پیش می‌روند و بر اساس هدف و مخاطب شما در فضای آنلاین، تولید فکر و ایده می‌کنند. هویت بـرند شما با پرداخت مگنت صیقل می‌خورد و داستان بـرند شکل می‌گیرد و همه چیز برای شروع فعالیت‌های ارتباطی آماده می‌شود.

طراحی کمپین و جریان‌سازی

اتاق فکر مگنت جاییسـت که در آن پیام بـرند شما همسو با هدف کمپین و مناسب گروه مخاطب طراحی می‌شود و بر اساس آن، ایده‌های اجرایی برای رسانه‌های مختلف خلق می‌شوند. مگنت متناسب با بودجه‌ی شما بهترین کمپین آنلاین را تدوین و برای کسب‌وکارتان جریان‌سازی می‌کند.

تولید و انتشار محتوا

یکی از امکان‌های قوی و کارآمد در میدان مگنت، دپارتمان دیجیتال استودیو است که از طراحی هویت بصری برند تا ساخت ویدئو و موسیقی، برای کسب‌وکارها تولید محتوا می‌کند. تیم خلاقیت مگنت در زمینه‌های گرافیک، شخصیت‌پردازی، نویسندگی، کارگردانی،2D و 3Dآمادگی دارد تا خروجی مطلوب را تولید و برای انتشار به شما تحویل دهد. دپارتمان انتشار مگنت نیز به جامع‌ترین روش‌های نمایشی مجهز است و می‌توانـد کامل‌ترین و اثربخش‌ترین روش‌های انتشار محتوا را بر اساس هدف کمپین‌تان ارائه دهد.

گستره‌ای از امکانات کارآمد و روزآمد