×
صفحه اصلی شبکه های اجتماعی نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری
تاریخ انتشار : 08 آذر 1402 زمان مطالعه : 4 دقیقه نام نویسنده : پرستو بیرانوند

نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

آیا می‌خواهید کاور هایلایت خود را به‌روزرسانی کنید یا یک هایلایت اینستاگرام را بدون استوری اضافه کنید؟ اگر می‌خواهید مجموعه‌ای از اطلاعات را به‌راحتی در دسترس دنبال‌کنندگان جدید و فعلی ایجاد کنید، هایلایت می‌تواند یک ابزار بازاریابی عالی باشد.

می تواند بینش عمیق‌تری در مورد اینکه چه کسی هستید به  مخاطب شما بدهد یا فقط اطلاعاتی در مورد محصولات شما و پاسخ به سوالات متداول دریافت کند. در ادامه متن با نحوه اضافه کردن هایلایت اینستاگرام یا کاور بدون افزودن محتوا به استوری خود آشنا می‌شوید.

هایلایت اینستاگرام چیست؟

هایلایت های اینستاگرام اساسا جمع بندی از بهترین قسمت های شما هستند که در بالای پروفایل شما قرار دارند. آنها از استوری‌های اینستاگرامی که در گذشته پست کرده‌اید جمع‌آوری شده‌اند و می‌توانند در هر زمان ایجاد و اضافه شوند. اکثر مردم ترجیح می‌دهند که هایلایت اینستاگرام را تحت دسته‌های مختلف ایجاد کنند، مانند «زندگی روزمره»، «لباس‌ها»، «حیوانات» و غیره.

استوری‌ها معمولاً پس از 24 ساعت ناپدید می‌شوند، در حالی که هایلایت‌ها به شما اجازه می‌دهند استوری‌های انتخابی را به‌طور نامحدود در نمایه خود قابل مشاهده کنید.

چگونه یک هایلایت را بدون افزودن به استوری اضافه کنیم؟

آیا می خواهید چیزی را بدون افزودن آن به استوری خود به هایلایت خود اضافه کنید؟ ممکن است بخواهید بدون ارسال هرزنامه استوری خود را به صورت انبوه به هایلایت خود اضافه کنید، یا فقط بخواهید محتوای قدیمی تری را که دوست دارید پست کنید تا با هایلایت موجود مطابقت داشته باشد. چند روش وجود دارد که می‌توانید بدون نیاز به اضافه کردن محتوا به استوری خود، برای اضافه کردن هایلایت استفاده کنید.

 • _ پروفایل اینستاگرام خود را در تنظیمات عمومی خود به Private تغییر دهید.
 • _ به تنظیمات استوری و حریم خصوصی خود بروید و همه کاربران را از دیدن استوری‌های شما مسدود کنید.
 • _ استوری را که می خواهید به Highlight اضافه کنید آپلود کنید.
 • _ استوری را به هایلایت خود اضافه کنید.
 • _ پس از 24 ساعت انتظار برای افزودن ویدیو به هایلایت، می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را به حالت عادی برگردانید.

چند استوری می‌توانید در هایلایت داشته باشید؟

محدودیتی برای ایجاد تعداد هایلایت وجود ندارد، اما می توانید تا 100 ویدیو یا تصویر در هر هایلایت پست کنید. اگر عدد 100 را بزنید، اینستاگرام با یک اعلان ظاهر می شود و از شما می پرسد که آیا می خواهید قدیمی ترین استوری را از آن دسته حذف کنید و استوری که می خواهید اضافه کنید.

نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

چگونه یک Highlight جدید ایجاد می‌کنید؟

برای ایجاد هایلایت جدید، کافی است به پروفایل خود بروید. در زیر بیو خود، باید یک علامت “به علاوه” را در یک دایره، در زیر “برترین های داستان” ببینید. علامت مثبت را انتخاب کنید و می توانید یک Highlight جدید ایجاد کنید.

چگونه کاور هایلایت را اضافه کنیم؟

کاور‌های هایلایت نماد اصلی هایلایت هستند که وقتی شخصی در پروفایل شما باشد در دایره ظاهر می شود. اکثر مردم دوست دارند برای برجسته‌تر کردن آیکون‌ها و عکس‌ها کاور ایجاد کنند تا منظم‌تر و زیباتر به نظر برسند. می‌توانید یک کاور را از یک استوری در هایلایت خود انتخاب کنید یا می‌توانید مستقیماً عکسی را از رول دوربین خود آپلود کنید، بدون اینکه نیازی به اضافه کردن آن به استوری خود داشته باشید.

در اینجا نحوه آپلودکاور بدون افزودن آن به استوری آمده است:

 • روی هایلایتی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید و “Edit Highlight” را انتخاب کنید.
 • سپس، در بالای صفحه، “Edit Cover” را انتخاب کنید.
 • از اینجا، می‌توانید چیزی را از رول دوربین خود انتخاب کنید، یا یکی از داستان‌ها را از Highlight خود انتخاب کنید تا به عنوان جلد از آن استفاده کنید.
نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

چگونه هایلایت را حذف می کنید؟

به پروفایل اینستاگرام خود بروید و هایلایتی را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید.

پیش نمایش Highlight را به مدت طولانی فشار دهید (پایین نگه دارید) و هنگامی که گزینه بالا آمد، “Delete Highlight” را انتخاب کنید.

چگونه استوری ها را از هایلایت حذف می کنید؟

برای حذف یک استوری از هایلایت خود، روی Highlight کلیک کنید تا آن را تماشا کنید. هنگامی که داستان هایی ظاهر می شوند که می خواهید حذف کنید، روی نماد «…» کلیک کنید و «حذف از هایلایت» را انتخاب کنید.

نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

ایده های هایلایت اینستاگرام

به ایده هایی برای ایجاد چه هایلایت فکر می کنید؟ در اینجا چند موردی است که نام می‌بریم:

 • _ پشت صحنه
 • _ زندگی روزمره
 • _  لباس روز
 • _ ظاهر آرایش
 • _ مناسبت ها
 • _ مطبوعات
 • _ انجمن
 • _ روندها
 • _ درباره ما
 • _ حمل و نقل
 • _ با من آشنا شو
نحوه گذاشتن هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

آیا هایلایت استوری دارای تجزیه و تحلیل است؟

شما می‌توانید اطلاعات آماری را در مورد استوری‌های معمولی مشاهده کنید، که نمایش‌ها، تعاملات، کلیک‌های پیوند و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

همچنین می‌توانید اطلاعات بینش تاریخی در استوری‌های خود را از طریق «هایلایت‌ها»، با تماشای «هایلایت» و کشیدن انگشت به بالا روی «استوری» برای دسترسی به «اطلاعات» مشاهده کنید. تنها چیزی که نمی‌توانید به آن دسترسی داشته باشید این است که آیا افراد جدید استوری‌های شما را بعد از گذشت 24 ساعت از پست کردن شما در موارد هایلایت تماشا می‌کنند یا خیر.

برای دیده شدن و جذب مشتری بیشتر کنارتان هستیم

یکی از راه های دیده شدن بیشتر و پی رو آن فروش بیشتر، تبلیغات درست و خلاقانه است. برای این کار ما در کنارتان هستیم

بهتر است کار تبلیغات پولی خود را با یکی از شرکت های قابل اعتماد و مطمئن مانند آژانس تبلیغات دیجیتال مگنت انجام دهید. چرا که تیم ما با تجربه چندین ساله ایی که در این زمینه دارد می تواند بهترین بازدهی را با هرینه مناسب انجام دهد.

ما در آژانس تبلیغات اینترنتی مگنت طیف گسترده‌ای از خدمات بازاریابی را ارائه می‌دهیم مانند :

خدمات ۳۶۰ درجه ما می‌تواند در راه‌اندازی و طراحی کمپین تبلیغاتی به کمک شما بیاید.

مشاوره و راهبری، استراتژی و برنامه‌ریزی، خلاقیت و ایده‌پردازی، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و انتشار آنها در کانال‌های مناسب، مهم‌ترین رویکردی است که در تبلیغات ۳۶۰ درجه آژانس مگنت وجود دارد

بیشتر بخوانید:

تفاوت استوری و هایلایت در اینستاگرام؛ طول عمر، تعداد مشاهده

استوری هایلایت اینستاگرام چیست؛ ایجاد، لینک و بازاریابی

مشتری مداری اینترنتی (آنلاین) چگونه است؛ انواع روش‌ها

چطوری فروش اینترنتی راه بندازیم و پول در بیاریم

باشگاه مشتریان چیست چه خدماتی دارد و نحوه ایجاد آن

دیدگاهتان را بنویسید